Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1519
Stary 04.09.2012, 19:56
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
weź mu nic nie pisz o świniach... to nie jest motywujące!!

jeśli z kolei chodzi o owoce... dojrzałe brzoskwinie i ananasy to bomby kaloryczne... taki ananas ma więcej cukrów niż 1 kg czekolady. no może przesadzam... ale...

z owoców najwięcej cukrów mają winogrona... stalsanok... ich jeść nie możesz, banany to z kolei puste węglowodany, dobre po treningu... ale nie jak chcesz zbić wagę.
Moim celem nie jest zbicie wagi tylko jej nabieranie, stąd te, a nie inne owoce, dałem je tylko dla przykładu Jak chce schudnąć, niech je oczywiście te, które mają jak najmniej cukrów w sobie.

A co do moich słów - jak dla mnie lepiej kogoś w żołnierskich słowach do pionu przystawić, niech się chłopak ogarnie

Też życzę powodzenia, i każdemu polecam trening na siłowni, uzależnia jak 150.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując