Kamil_mchw napisał(a):

weź mu nic nie pisz o świniach... to nie jest motywujące!! 
jeśli z kolei chodzi o owoce... dojrzałe brzoskwinie i ananasy to bomby kaloryczne... taki ananas ma więcej cukrów niż 1 kg czekolady. no może przesadzam... ale...
z owoców najwięcej cukrów mają winogrona... stalsanok... ich jeść nie możesz, banany to z kolei puste węglowodany, dobre po treningu... ale nie jak chcesz zbić wagę.
|
Moim celem nie jest zbicie wagi tylko jej nabieranie, stąd te, a nie inne owoce, dałem je tylko dla przykładu

Jak chce schudnąć, niech je oczywiście te, które mają jak najmniej cukrów w sobie.
A co do moich słów - jak dla mnie lepiej kogoś w żołnierskich słowach do pionu przystawić, niech się chłopak ogarnie
Też życzę powodzenia, i każdemu polecam trening na siłowni, uzależnia jak 150.