dulli78 napisał(a):

|
A ty skreślasz Sobola po jednym słabszym meczu? Poważnie? Jeden gorszy mecz i out? Przy takiej taktyce jaką Probierz zaproponował na groclin to nawet Mohammed Farah miałby problemy wydolnościowe a co dopiero gość mający 36 lat na karku. Wiadomo, że kondycja Radka już nie ta co kiedyś ale jego doświadczenie jeszcze nie raz nam pomoże
|
Nie po jednym meczu...Ja skreslilem go juz dawno poniewaz nie wystarczy biegac po boisku i tyle...