Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3917
Stary 04.09.2012, 19:20
lazy napisał(a):Wyświetl post
Hmm... jeśli 30 % jest prawdziwe, to nie mam pytań. Udzielanie pożyczek z maksymalnym oprocentowaniem (nawet jeśli teraz jest to 24 %) spółce córce... Tego nawet nie trzeba komentować.
Nie ma się co dziwić że zadłużenie Wisły jest tak duże.
Lazy, procent nie jest duży, kwota niestety bolesna. Ale nie ona decyduje o długu.

Cytat:
. Może być tak, że Wisła spłaca kapitał a odsetki zostają.
Jak na mój obgląd to nic nie spłaca. Płaci odsetki. Mit o samowystarczalnej Wiśle w latach 2006 - 2009 to... mit. Kto to puścił w eter. Wilczek, Bednarz ... ?

Co więcej odnoszę wrażenie, że wbrew powszechnej opinii wujek nad niczym nie panuje. Wpada raz na trzy lata, łapie się za głowę, robi rozpierduche i spada. A w międzyczasie hulaj dusza piekła nie ma.
I żadnych wniosków nie wyciąga.
Odpowiedz cytując