|
Nasza pomoc w ustawieniu Melikson(albo Gargula) Wilk Sobolewski Iliev to trochę kpina bo srodkowi nic nie potrafią zrobić z piłką, a skrzydłowi nie bronią ani nie umieją odebrać.\
Poza tym współpraca tej linii z obroną nie istnieje, dlatego na wyjazdach będą w nas bić jak w bęben nawet takie przeciętne ekipy typu Pogoń.
Jak agresywnie podejdą i nie dadzą pomocy miejsca to nas nie ma w tym meczu. Panika i na uwolnienie, a tam niech się napastnicy martwią.
Trzeba coś zrobić z pomocą, nie wiem, wpuścić młodych Chrapka i Szewczyka przynajmniej będą zapieprzać co jest przydatne, jak się chce piłkę odzyskać nie tylko faulem.
\
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.09.2012 o godz. 18:59.
. .
|