muerte napisał(a):

|
Tak właśnie zareagował Dan jak zobaczył, że nawet Ty zaproponowałeś gościa, który miał jeden dobry sezon i nic więcej.
|
szkoda, ze niektóre posty moge nagradzać tylko "upomnieniami". Ty masz u mnie plusa. Co prawda nie zrozumiałeś ironii, ale sformułowanie jest celne.
