Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3916
Stary 04.09.2012, 18:51
Jesli to prawda, że oprocentowanie wynosiło 30%, to z pewnością działo się to wtedy gdy Cupiał do Wisły wchodził, czyli w 1998 roku.
Wtedy odsetki ustawowe wynosiły 54%
http://www.liczyk.com.pl/aktualnosci...y/odsetki.aspx
więc te 30% to żadna rewelacja.
Nie wierzę, żeby wysokość odsetek przez te lata nie była regulowana.
Ale, oczywiście, nie mamy dostepu do tak szczegółowych ustaleń.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując