|
Mam nadzieje, ze od tego spotkania zobaczymy calkiem inna Wisłe niz ta z Polonia W. Nie mozna grac dwoma defensywnymi pomocnikami - trzeba zdecydowanie postawic na ofensywe. To juz bedzie kompromitacja jezeli nie poradzimy sobie z beniaminkiem. Nie jest to ekipa do bicia a Wisła nie jest druzyna, ktora z takimi przeciwnikami powinna tracic punkty. Przerwa na reprezentacje na pewno Nam dobrze zrobi.
|