Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7656
Stary 04.09.2012, 18:35
christof20 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/reprezentacj...mmentsZoneList
Płacić 20 PLN w PPV za oglądnie tego dziadostwa Chyba kogoś konkretnie porąbało.
Na pewno znajda sie jelenie, ktorzy sie zdecyduja wydac te 20zł
Odpowiedz cytując