Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1515
Stary 04.09.2012, 18:11
Problem też polega na tym, że dużo jej na noc, postanowiłem to usunąć, bo wiele kilogramów przez to przybyło. Jakieś fast foody, kebaby czy inne wynalazki + alkohol to była "dieta na noc". Mam parę pytań jeszcze:
- czy można pić soki owocowe?
- co daje ten jogurt activia, naprawdę pomaga w trawieniu?

ja ogólnie jem bardzo dużo, co bądź, raz normalny obiad, przepije spritem, za 30min jakąś czekoladę, coś słodkiego ogólnie niszczę żołądek. Teraz gdy mam ochotę na to i na to to przynajmniej 2h odczekam od ostatniego posiłki między np. obiadem a zjedzeniem czegoś słodkiego
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując