http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
Charles Nwaogu jest do wzięcia. Facet ma pstro w głowie, ale to on chyba był kiedyś propnowany na tym forum, kiedy jeszcze grał we Flocie (potem przeszedł de Energie Cottbus i ostatecznie trafił do Arki)