Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.09.2012, 15:59
Totolotek,możemy wygrać 3-0 jak i dostać w dupę 4-1,takie czasy nastały.
Liczę na drugi dobry mecz Szewczyka i Chrapka w wyjściowym składzie za gumojada. Bunoza jak tylko będzie w stanie to z Głową na stoperze i powinno być dobrze.
Frederiksen jak przyszedł określał się jako ofensywnego bocznego obrońcę,w takim razie w końcu oczekuję kilku ofensywnych wejść zakończonych dobrą wrzutka.
3-1 dla nas
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując