Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.09.2012, 15:11
AYALA napisał(a):Wyświetl post
taki już był i nazywał sie Petrescu i treningi miał za ciężkie to go grajki zwolniły.Teraz to już na Petrescu nas nie stac......Już prędzej na kogoś pokroju Liczki-Okuki a w najlepszym wyapdku Maaskanta no chyba że jakiś były niedawno piłkarz co jest na początku drogi trenerskiej tak jak kiedyś był Dan
Nikt szanujący z zagranicy nie przyjdzie żeby miał użerać się z Cupiałem i jego świtą. Zresztą zobaczyłby warunki treningowe to uciekłby pierwszym samolotem do Azerbejdżanu trenować.
Możemy liczyć tylko i wyłącznie na kogoś jak ten Staszek Lewus ze Śląska, co klub mu CV poprawia bo się wstydzi kogo zatrudnił.
Ostatnio edytowane przez tofik : 04.09.2012 o godz. 15:13.
..
Odpowiedz cytując