Sobolewskiego już szkoda wystawiać ;/ po tym co pokazał w ostatniej kolejce;/...
Szewczyk widać że ma chłopak wielki potencjał który klub musi wykorzystać!! Nawet Chrapek ładnie zagrał.
Faktycznie Jovaniciowi trzeba dać szansebo boki klapa...
Chavez to była porażka ...

więc Buneze na środek. Atak raczej Genkov bo kto by inny ;o