Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.09.2012, 14:51
Sobolewskiego już szkoda wystawiać ;/ po tym co pokazał w ostatniej kolejce;/...
Szewczyk widać że ma chłopak wielki potencjał który klub musi wykorzystać!! Nawet Chrapek ładnie zagrał.
Faktycznie Jovaniciowi trzeba dać szansebo boki klapa...
Chavez to była porażka ... więc Buneze na środek. Atak raczej Genkov bo kto by inny ;o
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując