|
Zauważcie, że w wypowiedzi udzielonej przez menago wykluczają się ze sobą dwie jej części:
"Gdyby nie finansowe problemy Wisły, gdyby Wisła była w stanie zaoferować Maorowi nowy, wyższy kontrakt, to on by tu mógł grać nawet do końca kariery."
""Krakowski klub ma kłopoty z finansami, zalega z pieniędzmi i mnie, i piłkarzowi. "
To ja się pytam o co chodzi? O wyższy kontrakt, czy o niewypłacalność klubu?
To są Żydzi, oni będą kręcić itd.
|