Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3905
Stary 04.09.2012, 13:53
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
o ten cytat chodzi


To chyba chodzi nie o to że teraz Maorowi nie płacą tylko że on chciałby więcej a my nie mamy z czego to więcej dać
W tym wywiadzie byl jeszcze inny fragment - ten, ktory zostal wrzucony na fejsbuku TWSD:

Cytat:
Maor nigdy nie sprawiłby jakichkolwiek problemów klubowi czy drużynie! Może jakiś inny gracz w takiej sytuacji by tak postąpił, może jakiś piłkarz z Bałkanów, ale na pewno nie Maor Melikson! To jest bardzo dobrze wychowany chłopak, który spędził trzy lata w wojsku. Potrafi być zdyscyplinowany. Zapytajcie kolegów z drużyny, jakie jest ich zdanie o Maorze! Kto jest najskromniejszym chłopakiem w szatni Wisły."
"Krakowski klub ma kłopoty z finansami, zalega z pieniędzmi i mnie, i piłkarzowi. Dlatego próbujemy szukać innego klubu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując