|
Nie wiem czy wystawienie Wilka lub Sobola jest dobrym rozwiązaniem, Wilk będzie gonił za piłką jak pies za kością, prócz waleczności to brakuje mu wszystkiego ustawienia się, doświadczenia itd. Sobolewski nie te lata, postawiłbym na Urygę, jeśli pozostanie Bednarz to na Wilku nie zarobimy a na Urydze owszem
|