Dariook napisał(a):

A ktory ? 
@AYALA w sumie masz racje.
|
jeden to legionista , drugi zamieszany i skazany w zawieszeniu za korupcję ( pal licho że epizod )
jeśli już myślą o wywaleniu Probierza to chyba faktycznie niech Cupiał pomyśli o sprzedaży Wisły rozsądnemu inwestorowi...