Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.09.2012, 11:53
Myśle, że bardziej pomocny drużynie byłby fakt gdyby każdy z was zakupił dziś bilet na wyjazd
http://s k w k.pl/wyjazdy/2418-wyjazd-rundy.html
niż marudził na internecie

Cytat:
Terminy zapisów:
wtorek, godz. 17 - 19.00 , Restauracja "U Wiślaków"
środa, godz. 17 - 19.00 , Restauracja "U Wiślaków"

Cena wyjazdu 130 zł (bilet + przejazd pociągiem specjalnym).
Ostatnio edytowane przez Kamson : 04.09.2012 o godz. 11:56.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując