|
Obawiam się, że pomijając już nasz ubogi skład, jeśli sprawy pozaboiskowe nie zostaną do tego czasu w jakiś sposób unormowane remis będzie sporym sukcesem.
Na chłopski rozum w tej sytuacji powinno wyjść dużo młodych, którzy będą walczyli na boisku za Wisłę ale z drugiej strony - orły to nie są...
|