Cytat:
|
( kto układał tak durny terminarz, że taki Widzew, Jaga itp po 3 mecze u siebie, inne ekipy po 2,3 na wyjeździe ? kpina )
|
To było już tłumaczone - część zespołów (tzn. ja kojarzę tylko Górnik, nie wiem czy ktoś jeszcze) gra na remontowanych lub niedostępnych obiektach - chodzi o to, by jak najmniej meczów grali "u siebie" nie mogąc korzystać ze swojego stadionu.