|
Liczę na cud w tym meczu, bo nie na ustawienie drużyny przez "trenera"
Wszyscy, ktorzy widzieli nasz ostatni mecz, wiedzą, że środek pola w Wisle nie istnieje. Z pewnością wie to też trener Pogonii. Szybko prowadzone ataki portowców i presing mogą dac im zwycięstwo.
Na razie zobaczymy, czego będzie Probierz próbował w sparingach
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|