|
Jedyne czego się obawiam to Ediego i jego stałych fragmentów gry. Zasadzi nam siate na początku meczu i dupa zbita może być. Postawią autobus i tyle nas widzeli. Dla mnie remis będzie w porządku. Rzecz jasna po tym co widzę do tej pory w wykonaniu Wisły.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|