Dariook napisał(a):

Jak juz zmieniac to na konkretnego zachodniego trenera , ktory sie marzy nam od zarania dziejow.
.
|
taki już był i nazywał sie Petrescu i treningi miał za ciężkie to go grajki zwolniły.Teraz to już na Petrescu nas nie stac......Już prędzej na kogoś pokroju Liczki-Okuki a w najlepszym wyapdku Maaskanta no chyba że jakiś były niedawno piłkarz co jest na początku drogi trenerskiej tak jak kiedyś był Dan