Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.09.2012, 10:57
Dariook napisał(a):Wyświetl post

Jak juz zmieniac to na konkretnego zachodniego trenera , ktory sie marzy nam od zarania dziejow.
.
taki już był i nazywał sie Petrescu i treningi miał za ciężkie to go grajki zwolniły.Teraz to już na Petrescu nas nie stac......Już prędzej na kogoś pokroju Liczki-Okuki a w najlepszym wyapdku Maaskanta no chyba że jakiś były niedawno piłkarz co jest na początku drogi trenerskiej tak jak kiedyś był Dan
Ostatnio edytowane przez AYALA : 04.09.2012 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując