|
mam tylko nadzieje że ani Wilk ani Sobol nie wystąpią bo będzie żenada(masa strat i głupich fauli).Na środku wystawiłbym Melexa z Urygą (gorzej od Sobola i Wilka napewno nie zagra).Boki-Szewczyk i Illiev, atak Sikorski(moze sie przełamie?) i Gienek.Do defensywy mam nadzieje że wróci Bunoza z Czekajem
|