Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 04.09.2012, 10:49
mam tylko nadzieje że ani Wilk ani Sobol nie wystąpią bo będzie żenada(masa strat i głupich fauli).Na środku wystawiłbym Melexa z Urygą (gorzej od Sobola i Wilka napewno nie zagra).Boki-Szewczyk i Illiev, atak Sikorski(moze sie przełamie?) i Gienek.Do defensywy mam nadzieje że wróci Bunoza z Czekajem
Odpowiedz cytując