Wyświetl pojedynczy post
konaar
Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.09.2012, 10:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nei mógłby zagrać ani Szewczyk , ani Melikson to chyba pora wystawić na boku... 16-letniego Stolarskiego.

http://www.wisla-krakow.net/public/picture/nab%C3%B3r%20g%C4%85ska.JPG

ja bym postawił na któregos z tych typkow.

no bez jaj....
Odpowiedz cytując