Karherop napisał(a):

Jeśli nei mógłby zagrać ani Szewczyk , ani Melikson to chyba pora wystawić na boku... 16-letniego Stolarskiego.
|
http://www.wisla-krakow.net/public/picture/nab%C3%B3r%20g%C4%85ska.JPG
ja bym postawił na któregos z tych typkow.
no bez jaj....