Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
Od: 06.2012
Offline
#
2198
04.09.2012, 10:16
icuś nie dostaje pensji (jak twierdzi Dahan w wywiadzie dla DP zalegamy z wypłatami) jeżeli pozostali kopacze nie otrzymują pensji to nie dziwi mnie już rozkojarzenie Pareiki czy Chaveza ,a w takiej sytuacji Probierz nie zdziała wiele.
jacekbum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacekbum
Znajdź inne posty napisane przez jacekbum