|
Senior Member
Offline
|
#7752

04.09.2012, 09:59
|
jednopytanie napisał(a): 
czy zgodzicie się ze mną, że:
- na przestrzeni ostatnich 20 lat,
- napastnikiem o największym talencie,
- który "miał papiery" na czołowy klub europejski (od Barcelony do powiedzmy Borussi),
był Paweł Brożek?
|
Krótko:
Nie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|
|