Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10845
Stary 04.09.2012, 09:17
Nareszcie... ruszają poważne rozgrywki hokejowe rusza KHL,czyli najlepsza po NHL hokejowa liga świata.

faworyci:
-Dinamo Moskwa - obrońcy tytułu
-SKA St. Petersburg - jedna z najbogatszych druzyn z gwiazdami pokroju Afinogenov,Thoresen,Martensson itd
-Metallurg Magnitogorsk - bardzo solidna,mocna druzyna.co roku w czołówce
-AK Bars Kazań - Jarkko Immonen,Niko Kapanen,Danis Zaripov,Alexei Morozov itd.. mocna,zgrana ze sobą banda
-Salavat Yulaev Ufa - druzyna co roku osłabiana odejsciami W.Bykowa,Thoresena,Radulova,Kozlova.. ale skład nadal mocny i równy. powalczą

średniacy:
-Avangard Omsk - ostatni sezon bez Jagra,teraz juz także bez Cervenki. nadal solidni ale nic wiecej
-Tractor Chelyabinsk
-Torpedo Nizhny Novgorod
-Atlant
-Dinamo Mińsk
-Dinamo Riga
-Severstal Cherepovec
-Barys Astana
-Yugra
-Sibir Novosibirsk
-Spartak Moskwa
-Amur
-Neftekhimik

chłopcy do bicia:
-Vityaz
-Avtomobilist
-Slovan Bratysława
-Lev Praga
-Donbass Donieck
-Metallurg Nowokuznieck

czarny koń:
-CSKA Moskwa - duża szansa w tym roku żeby nawiązać do swoich najwiekszych sukcesów.w klubie są pieniądze i najwieksza gwiazda ligi,Alexander Radulov
-Lokomotiv Yaroslavl - rok temu cała druzyna zginela w katastrofie lotniczej.. poprzedni sezon grali juniorami w VHL.teraz w składzie pozostali ci najzdolniejsi juniorzy,dodatkowo wzmocnieni gwiazdami takimi jak Viktor Kozlov,Maxim Kondratyev,Alexei Kalyuzhny,Vitali Vishnevsky,Mikelis Redlihs,Sami Lepisto,Niklas Hagman,Steffan Kronwall



na dzien dobry gra Dinamo Moskwa z Avangardem. zapowiada sie wyrownany mecz z lekkim wskazaniem na Dinamo. wynik powinien być underowy... ale to pierwszy mecz i mogą sie dziac rozne rzeczy
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 04.09.2012 o godz. 09:19.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując