Nareszcie... ruszają poważne rozgrywki hokejowe

rusza KHL,czyli najlepsza po NHL hokejowa liga świata.
faworyci:
-
Dinamo Moskwa - obrońcy tytułu
-
SKA St. Petersburg - jedna z najbogatszych druzyn z gwiazdami pokroju Afinogenov,Thoresen,Martensson itd
-
Metallurg Magnitogorsk - bardzo solidna,mocna druzyna.co roku w czołówce
-
AK Bars Kazań - Jarkko Immonen,Niko Kapanen,Danis Zaripov,Alexei Morozov itd.. mocna,zgrana ze sobą banda
-
Salavat Yulaev Ufa - druzyna co roku osłabiana odejsciami W.Bykowa,Thoresena,Radulova,Kozlova.. ale skład nadal mocny i równy. powalczą
średniacy:
-
Avangard Omsk - ostatni sezon bez Jagra,teraz juz także bez Cervenki. nadal solidni ale nic wiecej
-
Tractor Chelyabinsk
-
Torpedo Nizhny Novgorod
-
Atlant
-
Dinamo Mińsk
-
Dinamo Riga
-
Severstal Cherepovec
-
Barys Astana
-
Yugra
-
Sibir Novosibirsk
-
Spartak Moskwa
-
Amur
-
Neftekhimik
chłopcy do bicia:
-
Vityaz
-
Avtomobilist
-
Slovan Bratysława
-
Lev Praga
-
Donbass Donieck
-
Metallurg Nowokuznieck
czarny koń:
-
CSKA Moskwa - duża szansa w tym roku żeby nawiązać do swoich najwiekszych sukcesów.w klubie są pieniądze i najwieksza gwiazda ligi,Alexander Radulov
-
Lokomotiv Yaroslavl - rok temu cała druzyna zginela w katastrofie lotniczej.. poprzedni sezon grali juniorami w VHL.teraz w składzie pozostali ci najzdolniejsi juniorzy,dodatkowo wzmocnieni gwiazdami takimi jak Viktor Kozlov,Maxim Kondratyev,Alexei Kalyuzhny,Vitali Vishnevsky,Mikelis Redlihs,Sami Lepisto,Niklas Hagman,Steffan Kronwall
na dzien dobry gra Dinamo Moskwa z Avangardem. zapowiada sie wyrownany mecz z lekkim wskazaniem na Dinamo. wynik powinien być underowy... ale to pierwszy mecz i mogą sie dziac rozne rzeczy
