Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22137
Stary 04.09.2012, 08:56
Juz puchniemy, tzn nawet nie puchniemy bo nie ma z czego, po prostu wracamy do tego co ten sklad prezentuje, a to ze sie udaly dwa mecze to o niczym nie swiadczy, wogole to sie dziwie ze po 3 kolejkach ludzie wroza z fusow
Odpowiedz cytując