|
2 tygodnie przerwy to szansa ,że Frederiksen Głowacki nadrobią zaległości które podobno mają a i może Chavez na kadrze przypomni sobie ,że potrafi grać w piłke.
Pareiko
Jovanovic* Głowacki Bunoza Frederiksen
Szewczyk Wilk Melikson Iliev
Genkow Boguski*
*jeżeli zdrowie pozwoli
Szewczyk zasługuje na pierwszy skład musi dużo grać największym błędem byłoby posadzenie go teraz na ławce.
Boguski jako jedyny z napastników nie dostał poważnej szansy w lidze więc czas na niego może z Genkowem stworzą fajny atak.
Chavez niech odpocznie po słabym meczu ponadto będzie po reprezentacji dlatego czas na Bunoze,zastanowiłbym się nad Urygą jeszcze.
Ławka; Miśkiewicz Chavez Burliga Sobolewski Chrapek Garguła Sikorski
Ostatnio edytowane przez jacekbum : 04.09.2012 o godz. 07:27.
|