Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 04.09.2012, 07:22
2 tygodnie przerwy to szansa ,że Frederiksen Głowacki nadrobią zaległości które podobno mają a i może Chavez na kadrze przypomni sobie ,że potrafi grać w piłke.

Pareiko
Jovanovic* Głowacki Bunoza Frederiksen
Szewczyk Wilk Melikson Iliev
Genkow Boguski*


*jeżeli zdrowie pozwoli


Szewczyk zasługuje na pierwszy skład musi dużo grać największym błędem byłoby posadzenie go teraz na ławce.

Boguski jako jedyny z napastników nie dostał poważnej szansy w lidze więc czas na niego może z Genkowem stworzą fajny atak.

Chavez niech odpocznie po słabym meczu ponadto będzie po reprezentacji dlatego czas na Bunoze,zastanowiłbym się nad Urygą jeszcze.

Ławka; Miśkiewicz Chavez Burliga Sobolewski Chrapek Garguła Sikorski
Ostatnio edytowane przez jacekbum : 04.09.2012 o godz. 07:27.
Odpowiedz cytując