studio napisał(a):

|
. Przeczytaj co napisalem w pierwszym poscie, beda bramki, beda wyniki, bedzie doping, czy tego zyleta chce czy nie.
|
W pierwszym poście napisałeś, że to Żyleta zaczęła dopingować (kompromitacja Żylety - tak to rozumiem) i zostało wyjaśnione, że dopingu nie prowadziła, tylko pikniki coś sobie pośpiewały. Dopiero w doliczonym czasie gry poszło kilka pieśni, ale poszłyby one przy 0-1 jak i 9-1. A teraz piszesz zgoła coś innego, już nie odnosząc się do samej Żylety.
Lech to pewnie jak miał protest to nie śpiewał wcale, co nie? Sorry zapomniałem, wy mieliście protest z przerwą na śpiew, tzw głodówka z przerwą na obiad.