Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22135
Stary 04.09.2012, 06:17
studio napisał(a):Wyświetl post
. Przeczytaj co napisalem w pierwszym poscie, beda bramki, beda wyniki, bedzie doping, czy tego zyleta chce czy nie.
W pierwszym poście napisałeś, że to Żyleta zaczęła dopingować (kompromitacja Żylety - tak to rozumiem) i zostało wyjaśnione, że dopingu nie prowadziła, tylko pikniki coś sobie pośpiewały. Dopiero w doliczonym czasie gry poszło kilka pieśni, ale poszłyby one przy 0-1 jak i 9-1. A teraz piszesz zgoła coś innego, już nie odnosząc się do samej Żylety.

Lech to pewnie jak miał protest to nie śpiewał wcale, co nie? Sorry zapomniałem, wy mieliście protest z przerwą na śpiew, tzw głodówka z przerwą na obiad.
Odpowiedz cytując