Wyświetl pojedynczy post
jednopytanie
Junior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7745
Stary 04.09.2012, 02:33
Witam,
na wstępie zaznaczam, że nie jestem kibicem Wisły ale interesuje mnie pewna kwestia, którą chyba najlepiej poruszyć na tym forum.
Interesuje się piłką od wieeeeelu lat, pamiętam dream team z Żurawskim, Frankowskim, Kosowskim i Szymkowiakiem, pamiętam Widzew Smudy, mecze Legii z Sampdorią itd., itp.. Pamiętam większość meganapadziorów naszej Ex: Svitlice, Citkę, Kowalczyka poprzez Sikorę, Olisadebe aż do Lewego i Rudnewsa. Różne były ich losy w naszej lidze i po naszej lidze, style gry, siła zespołów w których grali, podejście do zawodu, zdobyte trofea itp, te rzeczy dosyć trudno przyrównać.

Ale czy zgodzicie się ze mną, że:
- na przestrzeni ostatnich 20 lat,
- napastnikiem o największym talencie,
- który "miał papiery" na czołowy klub europejski (od Barcelony do powiedzmy Borussi),

był Paweł Brożek?
Odpowiedz cytując