Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
22131
03.09.2012, 22:24
Nie, bede jechal na lazienkowska aby wiedziec CO spiewaja HAHAHA. Przeczytaj co napisalem w pierwszym poscie, beda bramki, beda wyniki, bedzie doping, czy tego zyleta chce czy nie.
Szacun za latajacy stanik.
studio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez studio