Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.09.2012, 21:13
Patrząc na dwa ostatnie ŻAŁOSNE mecze Pogoni to jednak nadal jesteśmy faworytami. Wystarczy poszczuć Wilkiem 38 letniego(?) Ediego (ale bez faulu na litość boską bo Brazylijczyk dysponuje dobrą wrzutką a jak narazie na 3 grane mecze straciliśmy 2 gole po stałych fragmentach gry!), uważać na Kolendowicza i Akahoshiego. Mecz pewnie będzie nudny jak flaki z olejem bo obie drużyny grają na stojąco, wykorzystując długie podania i kontry.

Widzę to tak:
-------------------Miśkiewicz
Burliga - Głowacki - Bunoza - Frederiksen
--------------Chrapek - Wilk
------------Iliev - Melikson - Szewczyk
--------------------Genkov

Na ławce Sobol i Garguła

Odpowiedz cytując