|
Patrząc na dwa ostatnie ŻAŁOSNE mecze Pogoni to jednak nadal jesteśmy faworytami. Wystarczy poszczuć Wilkiem 38 letniego(?) Ediego (ale bez faulu na litość boską bo Brazylijczyk dysponuje dobrą wrzutką a jak narazie na 3 grane mecze straciliśmy 2 gole po stałych fragmentach gry!), uważać na Kolendowicza i Akahoshiego. Mecz pewnie będzie nudny jak flaki z olejem bo obie drużyny grają na stojąco, wykorzystując długie podania i kontry.
Widzę to tak:
-------------------Miśkiewicz
Burliga - Głowacki - Bunoza - Frederiksen
--------------Chrapek - Wilk
------------Iliev - Melikson - Szewczyk
--------------------Genkov
Na ławce Sobol i Garguła
|