Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60244
Stary 03.09.2012, 20:57
Chcecie aby Cupiał zareagował ? No to czas na skandowanie na R22 tego co skandowaliście na Basałaja. Wystarczy stanowczo zażądać usunięcia Bednarza. Wtedy dotrze do Cupiała, że czas przyspieszyć kolejne plany. Nie stać Was na to, a to szkoda i wstyd

Bednarz chwali się wyłącznie potanianiem klubu. Jego marzeniem jest prawdopodobnie zmiejszyć budżet do zera. Dlaczego więc mówi tylko o 3 piłkarzach na których odejście jeszcze dodatkowo liczył ?. Czyżby reszta była chętna grać za darmo Mecenas uznał prawo Jaliensa do bycia w Wiśle, nawet wbrew woli Jacka ? Niesamowite. Postraszył Genkowa ME. To już brawura panie Jacku . A Meliksona zapewnił, że też go tu nie potrzebuje To się nazywa być szczerym do bólu No nie do końca, bo nic nie powiedział o swoim Gargule, podejrzanym oczywiście, ale adwokat ma prawo milczeć w sprawie swoich klientów. Milczał przecież także, gdy Wisłę mega kasował jego Łobodziński, a Kosa nie zarabiał na pampersy nawet i to rzeczywiscie a nie na żarty..

Już widzę Iliewa i innych, jak wyrywają sobie nogi na boisku, po żalach Bednarza, że nie mógł wszystkich piłkarzy usunąć, tak jak chciał. Atmosfera w Wisle będzie nadal Bednarzowa, czyli smutna, jak jego twarz i postać cała. Tylko samobójca albo tyran absolutny, może sobie pozwolić na takie zachowanie, jak Bednarz w Wiśle. Tyle, że piłkarze nie niewolnicy a Cupiał nie samobójca. Trzeba natychmiast zaapelować do Pana Cupiała aby usunął na zawsze z Wisły, tego chorzowsko- legijnego sadystę, bo nad kibicami Wisły nie powinno się znęcać, gdyż to tak jakby znęcano się nad Wisłą, a Bednarz właśnie to robi i tak się zachowuje. Jęśli pan Cupiał chce odejść z Wisły, to można to uczynić w godnym stylu i z otwartą przyłbicą. A jeśli jednak to kolejna szopka i rewolucja, to mimo wszystko warto zachować szansę na grę o puchary a nie o utrzymanie, o co prosi się Bednarz od czasu gdy przyszedł po raz drugi. Niech ktoś mądrzejszy dokona przeszeregowania wojska, bo przy sadyźmie Bednarza, Wisła może nie przetrwać nie tylko w ekstraklasie, ale i wogóle.

Mija prawie rok od czasu gdy Bednarz powrócił. W tym czasie Wisła wylądowała w środku tabeli w ubiegłym sezonie. Teraz mecenas nawija do piłkarzy i kibiców jeszcze bardziej sadystycznie niż rok temu i obawiam się, że chyba nie o wojnę domową chodzi tutaj panu Cupiałowi ? Warto przeprosić i wrócić do Moskala chociaż, bo tych 2 nowych "władców" Wisły, trochę odstaje od rzeczywistości a nie tylko od umiejętności. Po blisko roku rządów Bednarza, nic w Wisle nie powstało ani się polepszyło. Dosłownie nic. Słychać tylko, że za sprzedaż Kirma, spłacono pierwszą dopiero z wielu, zaległość ubiegłoroczną, co sugeruje, że Wisła zbankrutowała, o czym Basałaj i TF nie wiedzieli a Bednarz to odkrył i awansował za to na syndyka upadłościowego Wisły. Wolne żarty. Bez jaj. Pora poinformować Wisłę przez Pana Cupiała, co jest grane naprawdę z tym klubem, a nie wysługiwać się chorzowsko-legijnym sadystą, który być może łyknął pewną informację nazbyt poważnie i trzeba przerwać szybciej niż planowano, jego tutaj pobyt, zanim będzie za późno.

Myślę, że warto naciskać przez kibiców, na wyjaśnienia poważne, ale nie przez Bednarza, bo jego usunięciem należy rozpocząć owe wyjaśnienia. Nadszedł wreszcie czas na szczerość w Wiśle, a nie na kolejne szopki. Dlatego Bednarz OUT bez względu na wszystko i czas na rodzinną dyskusje w najbliższym gronie Wiślackim, takim jak SKWK między innymi.
Ostatnio edytowane przez kot : 03.09.2012 o godz. 23:06.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując