Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.09.2012, 20:57
Pareiko
Jaliens-Głowacki-Bunoza-Frederiksen
---------Wilk--Chrapek
Iliev-------Garguła---------Melikson
------------Genkov

Aż sam się dziwie że Gargułe wystawiam, ale poprostu nie ma kto grać. Licze że Sobol nie zagra bo prezentuje sie żenująco. To samo z Chavezem. Szewczyk ok ale nie jako zbawca drużyny tak jak z Polonia bo to nie poważne, a jako ktoś kto dostaje regularnie po 20-15 minut w meczu.

Pogoń jako beniaminek u siebie z drużyną z renomą będzie chciała sie pokazać, więc pewnie od początku ruszy. Oby znowu gola nie stracić jako pierwszy, to może jakieś punkty będą.
Ostatnio edytowane przez Baala : 03.09.2012 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując