Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60243
Stary 03.09.2012, 20:45
Ja się zastanawiam jaki Bednarz ma kontrakt i czy nie jest on obciążeniem dla budżetu.

Bardzo dobry link kolegi wyżej. Zarobki z kadencji Basałaja to wzrost przychodów aż o 104% i nie są tam wzięte pod uwagę mecze ze Standartem.

Kiedyś ktoś podawał ile niby łącznie wydajemy na pensje (gazeta plus użytkownik z niby dobrym info) i ni jak mi się to nie zgadzało. Nawet jak starałem sie dodawać po górnej granicy ile dany piłkarz zarabia.

Podsumowując to Bednarz wyprzedając pół składu nie zarobi tyle ile Basałaj. A wydatki które próbuje przypisać poprzednikom są dla mnie grubo zawyżone.
Odpowiedz cytując