Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.09.2012, 20:45
Dałbym mimo wszystkko odpocząć Pareice w kolejnym meczu . Niech Miśkiewicz pokaze czy dobrym krokiem było jego zatrudnienie , Pareiko zresztą dopiero co wroci z kadry .


Niech ćwiczą do bólu zgranie obrony Burliga - Głowa - Bunoza - Fredriksen , jedyne rozsądne rozwiązanie

dalej , cholera wie czy Wilk Czy Sobol , chyba jednak daje drużynie więcej ten drugi, pod warukiem zmiany w 60 minucie na Wilka

dalej Szewczyk - Chrapek - Garguła - Iliev , ta formacja równiez powinna się zgrywać , oczywiście dojdzie Melikson , o ile dojdzie . Jeśli nei mógłby zagrać ani Szewczyk , ani Melikson to chyba pora wystawić na boku... 16-letniego Stolarskiego.

Z przodu zaś zostanie sam Genkov , ale on jest przyzwyczajony do tej roli .

Na pewno Probierz nie popełni dwa razy tego samego błedu i nie wystawi środka bez rozgrywajacego . Przypuszczam również że wróci do taktyki 1-4-5-1

nie chce pisać że musimy wygrac bo to i tak nie zdaje egzaminu , po prstu wygramy 0-2
Odpowiedz cytując