Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18987
Stary 03.09.2012, 20:40
Było już trochę o tym "jak to się robi" na kolei. Kontynuacja:
http://niezalezna.pl/32501-kolejowa-pajeczyna
I szacunki naszego długu publicznego:
http://niezalezna.pl/32499-trzy-bili...szlych-pokolen
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 03.09.2012 o godz. 20:42.