MichaelMyers napisał(a):

|
Jak dla mnie to Podbeskidzie to najgorsza pilkarsko druzyna w ekstraklasie dla takich klubow powinni obciac lige do 10 druzyn.
|
Cóż, patrząc na to co graliśmy z nimi i na nasz szczęśliwy z nimi remis rozumiem, ze zaliczasz nas również do tej szóstki do obcięcia.
Zresztą słusznie.
Wynik dobry. Konkurent do utrzymania traci punkty.