Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22124
Stary 03.09.2012, 19:59
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to Podbeskidzie to najgorsza pilkarsko druzyna w ekstraklasie dla takich klubow powinni obciac lige do 10 druzyn.
Cóż, patrząc na to co graliśmy z nimi i na nasz szczęśliwy z nimi remis rozumiem, ze zaliczasz nas również do tej szóstki do obcięcia.
Zresztą słusznie.

Wynik dobry. Konkurent do utrzymania traci punkty.
Odpowiedz cytując