Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3897
Stary 03.09.2012, 19:27
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
Lille. Troche sobie analizowalem ich sytuacje przy okazji pisania pracy mgr... oni w ostatnich 5 latach zarobili na czysto ok 100 mln euro z transferow, a dodatkowo dostali wlasnie nowy stadion.
A czy przypadkiem Lille jako klub sporo nie zainwestowało w obiekt? Tam najwięcej wyłożyło zdaje się miasto i konsorcjum budujące stadion, ale koszty mimo wszystko rozłożono (?).

Z Ajaxem to jest tak, że pootwierał sporo szkółek m.in. w Afryce, gdzie dla wielu tamtejszych piłka to jedyna szansa na wyrwanie się z dramatycznej biedy. Tam inwestycje w szkółki naprawdę były spore. Szkolenie Ajaxu to nie tylko Holandia.

Mnie z kolei imponuje Porto. Sieć skautingu tego klubu w Ameryce Południowej powinna być wzorem dla każdego klubu, który mianuje do tytułu profesjonalnego.
Ostatnio edytowane przez hunter : 03.09.2012 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując