|
Oglądałem mnóstwo meczów ligowych na Canal+ i zazwyczaj komentatorzy gdy oprawa była ładna dla oka to wspominali o niej w pozytywnych słowach, nawet jeśli to były serpentyny, to samo dotyczy się głośnego dopingu. Wydaje mi się ze 90% komentatorów Canal+ w pełni czuje i rozumie klimat polskiej piłki. Wiadome ganią rzeczy negatywne jak awantury czy chociażby racę lądujące na murawie, ale przecież teraz takie przypadki są zaledwie kilka razy w rundzie. Wydaję się ze próba wywalczenia normalności na trybuna z pomocą tej stacji telewizyjnej to dobry krok, bo przecież oni w największym stopniu finansują tą marną zabawę naszych kopaczy...
Dziś Legia, jutro cała liga...
Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
|