Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22115
Stary 03.09.2012, 19:16
Legia w ten sposób pokazuje, że po prostu trzeba chcieć i walczyć. W końcu pękł ten mur i wpadły dwa gole, w pełni oczywiście zasłużone.

E: Wawrzyniakowi upadki jednak nie wychodzą. Najpierw w reprze z Niemcami, teraz to samo przeciwko Bielsku.
Odpowiedz cytując