Baala napisał(a):

|
Bednarz to skończony idiota.
|
Dokładnie. Ten człowiek kompromituje nasz klub, a siebie tymi wszystkimi wywiadami skompromitował już dużo wcześniej. Aż trudno uwierzyć w to że na stanowiskach dyrektorskich w Wiśle są aż tak nieodpowiednie ( żeby nie powiedzieć dosadniej ) osoby.