Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22113
Stary 03.09.2012, 18:31
Ja pierdziele, gość wygląda jak żul spod sklepu ;o. Czemu Skorży, albo Zielińskiego choćby nawet nie zatrudnili tylko takie coś? Rozumiem, że PMS nie cieszy się za dużym uznaniem, ale Maciek i Jacek mają pojęcie, doświadczenie i sukcesy w piłce klubowej, a ten kolo co osiągnął?
Odpowiedz cytując