|
Ja pierdziele, gość wygląda jak żul spod sklepu ;o. Czemu Skorży, albo Zielińskiego choćby nawet nie zatrudnili tylko takie coś? Rozumiem, że PMS nie cieszy się za dużym uznaniem, ale Maciek i Jacek mają pojęcie, doświadczenie i sukcesy w piłce klubowej, a ten kolo co osiągnął?
|