OpEnTaNy napisał(a):

Mam taki sam problem jak wyzej mieszkam w okolicach Kryspinowa nie odbiera mi polsatow tvnow ale odbiera wszystkie TVP eske i discopolo. Jaki moze byc tego powod? Z tego co mi kumpel powiedzial nadawane sa podobno z mocniejszym sygnalem ale nie wiem czy nie wprowadzil mnie w blad
|
To jakaś ściema bo MUX2 na którym są TVNy ma największą moc ze wszystkich muxów. Trudno cokolwiek poradzić bo z Choragwicy sygnał powinien bez problemów docierać do Kryspinowa. Może warto lepiej antene ustawić i ręcznie przeszukać kanał 64. W ostateczności można przejrzeć forum emitela w temacie o Chorągwicy
http://forum.emitel.pl/