|
Nie ma co sie dziwić że podczas meczu z Polonią team Probierza stracił 3punkty Skoro Legionista bawi sie w Allegro i robi wielką wyprzedaż przed ligową kolejką a potem zapowiada że to nie koniec wyprzedaży i że kluczowi gracze odejdą bo mają zmienników.Nawet nie wiadomo kogo Legionista widzi w miejsce Chaveza albo Meliksona.Aczkolwiek Wisła straciła z Polonią punkty na życzenie Legionisty który się teraz będzie bronił i tłumaczył najpierw przed mediami a następnie przed C ,Probierz robi co może ale ma ograniczone pole manewru dzięki Legioniście więc nie ma co obarczać Probierza winą bo jeśli po meczu z Pogonią Wisła zanotuje kolejną stratę to Legionista jako pierwszy poleci ze stołka
|