OpEnTaNy napisał(a):

|
Nie wiem o co chodzi za bardzo z tym premierem i amber gold ale rozumiem ze kibice znowu staja sie tematem zastepczym gdy sie zle dzieje wokol rzadu ?
|
Tak właśnie mi sie wydaje.
Kreowanie wroga publicznego przynosi dobre efekty.
Cytat:
|
Dobrze ze do nas sie nie przy**bali za JŻS na dyskopolo
|
Być może to tylko kwestia czasu.
Za chwilę zakażą szalików bo :
1. Zasłaniają widoczność,
2. Spod niego może wyskoczyć zamaskowany bandyta
Na razie Legia i Lech są na celowniku.
Na Koronie lokalnie policja dobrze się spisała i zaciąg stamtąd został przerzucony do Warszawy.