Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60215
Stary 03.09.2012, 15:59
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Tak, Bednarz podjal sie pracy sprzedawania Wisly i za to jest gnojony, co sie dziwisz ludziom, ze go krytykuja, skoro on w wywiadach gada, ze sprzedaz Meliksona to nie bedzie oslabienie, gdyby pracowal np w Turcjii w zyciu by tak nie powiedzial, bo by sie bal, ze go ktos zastrzeli, ale tutaj juz nawet pisanie na forum, to jest brak tolerancji, wiec co ci ludzie maja zrobic isc i mu wp spuscic?

Kto sprowadzil najlepszych pilkarzy do Wisly, Lazarek? I skad wiesz jak bylo w Lechu, dziwnym trafem gdzie sie Smuda pojawil, pojawiali sie tez lepsi pilkarze.Ja nie wierze zeby to byl przypadek.
Ale jak ktos ma glowe na karku, to zachowuje jakies proporcje...na szczycie jest Cupial, on o wszystkim decyduje i o nim powinno sie pisac, tak czy nie? Przedziwna logika.

O Smudzie poczytaj, a potem sie wypowiadaj. Z faktami podobno sie nie dyskutuje ;].
Odpowiedz cytując