Temat
:
Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera.
Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
Od: 06.2011
Offline
#
2187
03.09.2012, 15:49
Sorki, ale po ostatnich dwóch meczach czasu już nie ma!! Zaczęliśmy ten sezon gorzej niż poprzedni a wszyscy wiedzą czym poprzedni się skończył. Z meczu na mecz jest coraz gorzej. Probierz fatalnie przygotował zespół-to widać na pierwszy rzut oka
Quorth
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Quorth
Znajdź inne posty napisane przez Quorth